Hakkımızda

Misyonumuz

ÇETMEN, BY KEPİ ve KONFOR 21. yüzyıl yeni nesil yaşam projeleri gerçekleştirmek ve İzmir’in simgesi haline gelecek yapılara, modern çağdaş bir kimlik taşıyan yeni nesil yaşam tarzına ve akıllı yatırımlara imza atmak hedefindedir.
 • ÇETMEN
  İlk mağazasını 1962 yılında İzmir'in Bayraklı ilçesinde açan Çetmen A.Ş., uzun yıllar tek mağazada, kendi ürettiği mobilyaları tüketicilerin beğenisine sunmuştur. 1995 yılında kurduğu mobilya fabrikasıyla altyapısını güçlendirdikten sonra, 1999 yılında ikinci mağazasını İzmir'in Çiğli ilçesinde, 2001 yılında üçüncü mağazasını Manisa ilinde açmıştır. Mağazaların 16'sı İzmir'de, 5'i Manisa'da, 7'si İstanbul'da, 3'ü Aydın'da, 2'si Denizli'de, 2'si Uşak'ta, 2’si Muğla’da, 2’si Balıkesir’de, 3’ü Ankara’da ve İzmit’te bulunmaktadır. Mağazalarında satılan mobilyaları İzmir’de, 50.000 m²’lik kapalı üretim tesislerinde üretilmektedir. Dolayısıyla müşterilerine kaliteli ürünleri uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sunabilmektedir. Bugün, toplam 43 mağaza ve 66.000 m²’yi aşan satış alanıyla faaliyet gösteren Çetmen, yaklaşık 1200 kişilik profesyonel ekibi, %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarını sürdürüyor.
 • BY KEPİ
  2001 yılında faaliyet göstermeye başlayan By Kepi, bugün 6 mağaza, 17 bin metrekare kapalı alanı, mobilyada haute couture hizmeti, mükemmelliyetçi yaklaşımı ile gelişimini sürdürüyor. Kişiye özel tasarım, üretim ve hizmet anlayışını özel mekanlar, yepyeni bir yaşam tarzı sunma hedefiyle zenginleştiriyor.
 • KONFOR
  Modern çizgisi, teknoloji ve kaliteyi bir araya getiren trend koleksiyonları ile gerçek konforu sunan Konfor, dünya tüketim eğilimlerini ve gelişmeleri yakından takip ediyor. Ürettiği koleksiyonları, dünyanın birçok noktasına ulaştırarak global bir vizyon ile büyüyor.
 • LANDOR GAZİEMİR
  Üç büyük isim LANDOR GAZİEMİR çatısını inşa etti. Konfor, By Kepi ve Çetmen, köklü geçmişlerini, bilgilerini, deneyimlerini, sektörde ellerinde tuttukları gücü, müşteri memnuniyetlerini bir araya getirdiler. Doğan sinerji, İzmir’in simgesi haline gelecek yapılara, modern çağdaş bir kimlik taşıyan yeni nesil yaşam tarzına ve akıllı yatırımlara dönüşüyor.
Gizlilik Sözleşmesi
Formdaki alanları doldurarak, Landor Gaziemir tarafından kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirme, aydınlatma metni kapsamında gayrimenkul ürün ve hizmetleriyle ilgili bana özel fırsatlar geliştirilebilmesi, hizmetlere ve ürünlere yönelik tanıtım faaliyetleri, planlama, istatistik ve müşteri memnuniyeti çalışmaları yapabilmesi için işlenmesini, iletişim çalışmalarında kullanılmasını kabul ediyorum.